BlogFunkcjonalności CRMIntegracje SalesWizard CRM z podpisem elektronicznym Autenti

Integracje SalesWizard CRM z podpisem elektronicznym Autenti

System SalesWizard został zaktualizowany w lipcu o możliwość ofertowania produktów i usług online. Funkcjonalność ofertowania pozwala na skonstruowanie oferty online dla potencjalnego klienta oraz wysyłkę na maila klienta wprost z systemu. Istotnym elementem procesu ofertowania jest również generowanie umowy oraz jej podpisywanie.

4B Systems kolejny raz (po systemie SolarCRM.pl) zintegrował własne usługi z Autenti – wiodącą platformą podpisu elektronicznego w Polsce. Autenti to wyjątkowe połączenie podpisu elektronicznego, innowacyjnej technologii oraz środowiska prawnego w oparciu o przepisy europejskie i krajowe. Umożliwia autoryzację i zawieranie umów przez internet, a także oferuje dodatkowe funkcjonalności, m.in. w zakresie identyfikacji użytkowników oraz usług kwalifikowanych. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce i jedno z nielicznych w Europie, z którego korzysta komercyjnie już ponad 3 700 firm. Autenti jako fintech, który swoją przygodę z odpapierzaniem procesów biznesowych rozpoczął w 2013 roku, nieustannie się rozwija.

4B Systems wdrożył CRM SalesWizard wraz z procesem podpisu elektronicznego Autenti w firmie deweloperskiej Magnitar S.A., która wykorzystuje go do umów rezerwacyjnych zawieranych z nabywcami nieruchomości. Dzięki temu Magnitar realizuje zdalną obsługę procesu zawierania umów, pozbywając się papierowego obiegu dokumentacji na tym etapie sprzedaży.

Magnitar realizuje obecnie trzy projekty inwestycyjne zlokalizowane w Warszawie: Włoskie Tarasy oraz Zielone Aleje (zlokalizowane na Włochach), a także inwestycję w fazie projektowej Okopowa Residence na Woli.

Łukasz Zakrzewski, Corporate Sales Team Lead w Autenti: “Na rynku istnieje wiele systemów klasy CRM. W dłuższej perspektywie wygrają te, które będą zapewniały dostęp do dodatkowych, innowacyjnych funkcjonalności. System CRM SalesWizard zintegrował bezpiecznie i prawnie wiążące podpisy elektroniczne Autenti, które pozwolą firmie Magnitar, zdecydowanie przyśpieszyć, obniżyć koszty i podnieść wygodę procesu podpisywania umów z Klientami.”

Łukasz Tłoczyński, Prezes Zarządu Magnitar S.A.: “Wykorzystujemy podpis elektroniczny Autenti w dedykowanej wersji systemu SalesWizard, w procesie podpisywania umów rezerwacyjnych. Proces podpisu realizowany jest zdalnie i bez papieru, co wpływa pozytywnie na szybkość obsługi Klientów.”

4B Systems planuje dalsze integracje usługi Autenti w swoich platformach SaaS, m.in. w LegallyCRM.pl oraz platformie wdrażania pracowników OnBoardMe.pl.

Specjalista ds. marketingu prawniczego, systemów CRM, generowania leadów dla firm i kancelarii prawnych.