Generator umów i dokumentów

Nie trać czasu na przygotowywanie dokumentów i umów dla klientów. Wykorzystaj moduł Generatora umów aby oszczędzić czas i przyspieszyć proces sprzedaży. Unikaj pomyłek i ustandaryzuj firmowe wzorce dokumentów! 

Czy warto tracić czas na powtarzalne i mechaniczne czynności? Generuj dokumenty automatycznie.

Codziennie przygotowujesz wiele umów, dokumentów, ankiet i wciąż przepisujesz te same dane? Zastanawiałeś się ile czasu Ty i Twój zespół sprzedaży spędzacie na przygotowywaniu tych samych dokumentów? Wykorzystaj Generator umów i nigdy więcej nie przepisuj ręcznie danych, które już zebrałeś w systemie CRM. Skróć czas przygotowania umowy do przygotowani pojedynczego wzorca, który wykorzystasz wielokrotnie!

Jak działa Generator umów i dokumentów?

Zobacz jakie dane możesz wykorzystać w Generatorze umów.

Twórz ankiety

Możesz tworzyć dowolną ilość ankiet aby zbierać dane od klientów. Zebrane dane możesz wykorzystać w Generatorze umów jako tzw. krótkie kody. Ankiety przypinasz do Wątku. 

Wykorzystuj dane z karty klienta i organizacji

Dane jakie przetwarzasz w karcie klienta i organizacji możesz zakodować w tworzonych wzorcach dokumentów. Imię, nazwisko, telefon, e-mail, nazwa organizacji, NIP, to tylko niektóre z danych.

Produkty, oferty i płatności

W umowach i dokumentach możesz wykorzystać również dane z Twojej oferty lub dane produktu. Cena całkowita oferty, wartość brutto, wartość netto, spis produktów, ich specyfikacja. Zakodujesz także dane dotyczące terminów płatności, zaliczkę i transze płatności.

To nie wszystko! Wciąż tworzymy nowe funkcjonalności!

Jeżeli nie odnalazłeś funkcjonalności niezbędnych w Twojej organizacji, zobacz naszą Road Mapę rozwoju aplikacji.

Oszczędzaj czas na przygotowywaniu dokumentów i umów. Nawet 1 godzinę dziennie!

Przygotowywanie i redagowanie umów i dokumentów to jedna z najbardziej czasochłonnych czynności w każdej organizacji. Warianty umowy, zmiany edycyjne, poprawki, uzupełnianie danych kontrahentów może zając nawet 2 godziny dziennie. Wykorzystaj Generator umów systemu SalesWizard CRM, a zaoszczędzony czas przeznacz na obsługę nowych klientów!

Co to są krótkie kody?

Wszystkie dane zebrane w karcie Kontaktu, mogą być wykorzystane w Generatorze umów. Imię, nazwisko, telefon, adres e-mail, adres korespondencyjny, dane organizacji (nazwa firmy, NIP, adres) mogą zostać zakodowane w tworzonym wzorcu dokumentu – umowie lub formularzu. Oznacza to, że nie musisz wpisywać konkretnych danych klienta, a używasz jedynie ich nazw etykiet, które w procesie generowania dokumentu zostaną zastąpione przez właściwe dane. Nieograniczoną liczbę krótkich kodów możesz również wytworzyć w tematycznych ankietach.

Czy mogę przygotować wiele wariantów umów?

Tak, w SalesWizard możesz wygenerować wiele wzorców umów, które wykorzystasz w procesie ofertowania w zależności od potrzeb. Umowy możesz kategoryzować.

Czy generowane dokumenty mogę podpisywać elektronicznie?

Jeżeli chcesz podpisywać elektronicznie wygenerowane dokumenty – oświadczenia, umowy, pełnomocnictwa, wnioski, możesz użyć podpisu elektronicznego Autenti, który jest zintegrowany z platformą CRM SalesWizard.