Sklep wewnętrzny Twoich usług i produktów

Aby skutecznie ofertować swoich klientów, dodaj swoje produkty i usługi do systemu CRM w wewnętrznym sklepie. Twórz atrybuty, dodawaj zdjęcia, opisy i charakterystykę.

Stwórz sklep wewnętrzny aby szybciej ofertować klientów.

Dodaj do systemu CRM swoje produkty lub usługi, które wykorzystasz w procesie ofertowania i realizacji zamówień. Dodaj do produktów kategorię, podkategorię, zdjęcia, ceny, VAT, rabaty, opisy. Nadawaj unikalne atrybuty aby wyróżnić produkty. Dzięki wewnętrznemu sklepowi SalesWizard CRM szybko przygotujesz atrakcyjną ofertę dla Twoich klientów.

Funkcjonalności Sklepu wewnętrznego

Poznaj dostępne funkcje sklepu wewnętrznego Twoich produktów i usług.

Atrybuty

Definiuj unikalne atrybuty Twoich produktów i usług. Wykorzystuj atrybuty w filtrowaniu i produktach. Określaj, które atrybuty widzi klient na stronie www oferty.

Rabaty

Twórz rabaty dla produktów na określony termin. Rabat procentowy lub rabat wartościowy.

Charakterystyka produktu

Twórz produkty i usługi określając ich parametry, ceny, charakterystykę, opis, zdjęcia.

Kategorie i podkategorie

Definiuj główne kategorie i podkategorie, do których przypiszesz wszystkie swoje usługi i produkty.

Magazyn i historia cen

Dodawaj i odejmuj produkty z magazynu, określając w ten sposób dostępność produktów i usług dla ofertowania. Zmieniaj ich ceny i śledź zmiany historyczne cen na produkcie.

To nie wszystko! Wciąż tworzymy nowe funkcjonalności!

Jeżeli nie odnalazłeś funkcjonalności niezbędnych w Twojej organizacji, zobacz naszą Road Mapę rozwoju aplikacji.

Przyspiesz ofertowanie online dzięki sklepowi wewnętrznemu

Nie trać czasu na każdorazowe opisywanie produktów i oferowanych usług. Stwórz bazę produktów i usług w sklepie wewnętrznym i ofertuj online szybciej. Przeczytaj najczęstsze pytania dotyczące modułu Sklepu.

Czy produkty i usługi ze sklepu wewnętrznego są widoczne online?

Nie, dane te są widoczne wyłącznie dla uprawnionych użytkowników systemu SalesWizard CRM. Twoje produkty nie są dostępne publicznie. Dane ze sklepu są wykorzystywane w procesie przygotowywania oferty, zamówienia lub umowy. Wówczas prezentowane są na stronie www oferty, a dane wskazane przez Ciebie w tzw. krótkich kodach, uzupełniane są w generowanej umowie.