Ofertowanie online w CRM

Ustandaryzuj proces ofertowania w Twojej firmie. Wykorzystaj wzorce stron www ofert, wzorce PDF ofert oraz sklep wewnętrzny i generator umów aby szybko ofertować swoich potencjalnych klientów przez CRM. Badaj skuteczność ofert dzięki statystykom! 

Czy zastanawiałeś się co sprawia, że Twoja oferta jest skuteczna?

Każdego dnia Ty i Twoja firma przygotujecie setki ofert. Każdy pracownik przygotowuje ją w odmienny sposób, wyrażając w ten sposób również swój styl pracy, dokładność, rzetelność, sposób komunikacji. Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy ta różnorodność ma wpływ na odbiór i skuteczność oferty? A gdyby istniało narzędzie, które podpowie Ci, która oferta jest skuteczniejsza, i pomogło Ci ustandaryzować najlepsze praktyki?

Skuteczne ofertowanie online z SalesWizard CRM

Sprawdź jak pomożemy Ci ustandaryzować Twoje oferty aby ich skuteczność wzrosła.

Strona www oferty

Skuteczne wzorce stron www oferty. Wybierz wzór i dostosuj do swoich potrzeb.

E-mail ofertowy

Wzorzec e-maila ofertowego – wysyłaj w HTML lub zwykłym tekstem.

Statystyki

Przygotuj wzorce umów i wykorzystaj podpis elektroniczny aby szybciej zamykać sprzedaż.

Zwiększ sprzedaż

Wykorzystuj dane do przygotowywania najskuteczniejszych ofert aby skalować swoją sprzedaż

Zobacz jak ofertować online w CRM

Ofertowanie online w CRM pomoże Ci badać skuteczność Twoich ofert oraz szybciej reagować na działania potencjalnych klientów. Zobacz więcej wideo jak wdrożyć nowoczesne narzędzia CRM w Twojej firmie na naszym kanale YouTube.com. Zapraszamy!

Jak działa ofertowanie w SalesWizard CRM?

Przygotowanie i wysłanie ustandaryzowanej oferty to tylko 3 minuty. Zobacz jak szybko Twój potencjalny klient otrzyma ofertę, której nie można odrzucić! Ofertowanie w SalesWizard CRM działa tak prosto jak koszyk zakupowy sklepu online. W kilka chwil przygotujesz atrakcyjną ofertę!

Wciąż tworzymy nowe funkcjonalności!

Jeżeli nie odnalazłeś funkcjonalności niezbędnych w Twojej organizacji, zobacz naszą Road Mapę rozwoju aplikacji.

Jak wprowadzić w firmie skuteczne ofertowanie online? Wypróbuj SalesWizard CRM!

Ofertowanie potencjalnych klientów jest jedną z najważniejszych czynności wykonywanych w Twojej firmie. Wykorzystaj najlepsze funkcjonalności SalesWizard CRM aby ustandaryzować ten proces i zwiększyć sprzedaż nawet o 30%. Przeczytaj najczęstsze pytania dotyczące ofertowania online.

W jaki sposób klient widzi ofertę?

Klient otrzymuje e-mail z Twojego systemu CRM z linkiem do strony www oferty. Strona www oferty zawiera unikalne dane Twojej firmy, produkty i/lub usługi, które chcesz zaoferować, datę ważności oferty, dane kontaktowe firmy lub przedstawiciela handlowego, materiały video i graficzne.

Czy muszę posiadać podpis elektroniczny Autenti aby korzystać z podpisu pod ofertą?

Oferty generowane w SalesWizard mogą być zaakceptowane poprzez podpis elektroniczny Autenti lub poprzez odklikanie akceptacji oferty. Zastosowanie podpisu elektronicznego pod generowaną w systemie umową kliencką jest równoważne z podpisem tradycyjnym i jest skuteczne prawnie. Posiadanie podpisu elektronicznego Autenti nie jest obligatoryjne. Jeżeli będziesz chciał użyć podpisu elektronicznego Autenti, skontaktuj się z Autenti – umów bezpłatną konsultację lub załóż bezpłatne konto. Użycie podpisu Autenti w SalesWizard CRM wymaga dodatkowej usługi API.

Jak przygotować umowę do podpisu elektronicznego Autenti?

Umowę do podpisu przygotujesz w module Generatora umów i dokumentów. Do generowania umowy wykorzystasz tzw. krótkie kody (short codes). Są to dane, które wpisujesz w karcie Kontaktu oraz w Ankietach. Wygenerowane wzorce umów możesz udostępnić w procesie ofertowania online. Więcej o Generatorze Umów przeczytasz tutaj.

W jaki sposób klient może zareagować na ofertę?

Odbiorca oferty może zaakceptować ofertę, podpisać umowę elektronicznie (jeżeli posiadasz zintegrowany podpis elektroniczny Autenti), połączyć się telefonicznie z firmą lub przedstawicielem handlowym (dzięki skrótom do numerów telefonów). Może także wysłać wiadomość do firmy dzięki widgetowi kontaktowemu.

Czy ofertę w systemie CRM mogą przygotować moi przedstawiciele handlowi?

Sam zdecydujesz, którzy użytkownicy mają posiadać uprawnienia do przygotowywania ofert i nadawania rabatów potencjalnym klientom. W SalesWizard możesz również nadawać uprawnienia do edytowania wzorców stron www oferty, wzorców umów oraz produktów.

W jaki sposób mogę edytować stronę www oferty?

SalesWizard posiada wbudowany prosty edytor szablonów stron ofertowych www. W edytorze możesz edytować logotypy firmy, kolorystykę strony, zdjęcia reklamowe, materiał wideo z YouTube, FAQ dla klienta, opis firmy, opinie klientów. Masz wpływ również na takie parametry jak widoczność danych klienta na umowie, dane kontaktowe firmy lub przedstawiciela handlowego. Szablony stron www oferty tworzymy w taki sposób aby uzyskiwały najwyższe wskaźniki konwersji (podpisanych umów, zaakceptowanych ofert, wysłanych wiadomości do firmy).