Wszystkie zgłoszenia w jednym miejscu

Zintegruj SalesWizard CRM z Google, Facebook, HTML i WordPress i otrzymuj leady wprost do systemu CRM! Nie trać czasu na ręczne dodawanie kontaktów! 

Wtyczka WordPress

Zainstaluj wtyczkę SalesWizard w swoim CMSie WordPress i wysyłaj zgłoszenia wprost do systemu CRM. Do integracji wykorzystaj Contact Form 7 i WP Forms. Wypróbuj wtyczkę WordPress.

Formularze Google Ads

Skorzystaj z rozszerzeń Formularza kontaktowego Google Ads i pobieraj formularze kontaktowe do SalesWizard.

Importer XLS

Nie chcesz importować zgłoszeń do systemu poprzez integracje? Skorzystaj z importera XLS w systemie SalesWizard CRM.

Integracja z HTML

Wykorzystaj nasze webhooki i połącz swoje strony www oparte o HTML z Twoim systemem SalesWizard.

Formularze Facebook Ads

Wysyłaj formularze kontaktowe z reklam w serwisach Facebook i Instagram wprost do SalesWizard CRM i nie trać czasu na ręczne dodawanie leadów.

Skróć czas na podjęcie zgłoszenia

Obsługa zgłoszeń od potencjalnych klientów wymaga szybkiego działania. Niezależnie czy prowadzisz kampanie marketingowe czy obsługujesz zgłoszenia wyłącznie z własnej strony www firmy, czas w jakim podejmiesz kontakt z potencjalnym klientem jest kluczowy dla sukcesu sprzedaży. Skróć ten proces dzięki zintegrowaniu swoich stron www i kampanii marketingowych wykorzystując integracje SalesWizard!

Jak działa integracja zgłoszeń z CRM?

Przeczytaj jak prosto zintegrować Twoje strony www i kampanie marketingowe z SalesWizard CRM!

Wybierz sposób integracji

W Ustawieniach systemu połącz system wykorzystując jedną z dostępnych metod – HTML, wtyczkę WordPress, Integrację z Google Ads lub Facebook Ads.

Wygeneruj webhook

SalesWizard wykorzystuje m.in. webhooki do integracji zgłoszeń. Wygeneruj webhook oraz klucz integracji. Skorzystaj z instrukcji dostępnych w systemie CRM.

Spersonalizuj formularze

SalesWizard odbierze wszystkie dane w oparciu o ustandaryzowane, zdefiniowane pola. Przygotuj formularze na swoich stronach www.

To nie wszystko! Wciąż tworzymy nowe funkcjonalności!

Jeżeli nie odnalazłeś funkcjonalności niezbędnych w Twojej organizacji, zobacz naszą Road Mapę rozwoju aplikacji.

Jak zintegrować swój marketing internetowy i stronę www z systemem SalesWizard CRM?

Aby zwiększyć produktywność Twojej firmy, zadbaj o to aby Twój system CRM SalesWizard był zintegrowany z formularzami kontaktowymi umieszczonymi na Twojej stronie www, a także z kampaniami marketingowymi prowadzonymi w internecie. Niezależnie czy kontakty pozyskujesz przez Google Ads, Facebook Ads, za pośrednictwem landing page w HTML czy WordPress, masz możliwość integracji z systemem. Wykorzystaj te narzędzia aby poprawić skuteczność swojej sprzedaży!

Przeczytaj poniższe pytania naszych Klientów i dowiedz się jak szybko połączyć zgłoszenia z CRM.

Nie posiadam odpowiednich kompetencji jak połączyć system z moją stroną. Pomożecie mi?

Jeżeli nie wiesz jak zintegrować swoją stronę www ze swoim systemem SalesWizard, pomożemy Ci! Nasz zespół wsparcia w czasie wdrożenia wyjaśni Ci jak samodzielnie wykonać wdrożenie. A jeżeli będziesz potrzebować wsparcia – wdrożymy połączenie za Ciebie bez dodatkowych kosztów!

Prowadzę kampanię na Facebooku. Czy mogę przesyłać zgłoszenia do systemu CRM?

Oczywiście! Wykorzystaj naszą integrację z Facebookiem aby wysyłać zgłoszenia potencjalnych klientów wprost do systemu CRM. Pomożemy Ci ustanowić bezpieczne połączenie bez dodatkowych opłat!

Mam stronę w systemie CMS WordPress. Czy takie zgłoszenia też mogę dodawać do systemu SalesWizard?

Wyszukaj i zainstaluj oficjalną wtyczkę SalesWizard w swoim systemie WordPress. Dzięki połączeniu z CRM, zgłoszenia wpłyną wprost do systemu i otrzymają odpowiednie otagowanie.

Kontakty dla mojej firmy pozyskuje zewnętrzna agencja marketingowa. Czy również mogę dodać te kontakty do systemu?

Niezależnie czy kontakty pozyskujesz samodzielnie, czy z pomocą zewnętrznej agencji marketingowej, pomożemy Ci zintegrować się z SalesWizard! Jeżeli nie wykorzystasz jednej z dostępnych metod przesyłania zgłoszeń do systemu, możesz importować zgłoszenia z pliku XLS wprost do modułu Kontakty

Jakie pola z formularzy mogę dodać do systemu CRM?

SalesWizard obsługuje pola standardowe (imię, nazwisko, telefon, e-mail), jak i dodatkowe (opis zgłoszenia, adres, dane pracodawcy, zakwaterowania). Możesz zdefiniować również własne pola i wysłać dane do systemu. Instrukcję integracji odnajdziesz w swoim systemie SalesWizard.