Dołącz do Programu Partnerskiego SalesWizard CRM i zarabiaj dodatkowe pieniądze co miesiąc!

Wystarczy, że raz polecisz nasze rozwiązania CRM, a prowizje otrzymujesz co miesiąc! Jeżeli zwiększysz ilość poleceń, możesz uzyskać jeszcze większe wynagrodzenie prowizyjne.

Prowadzę agencję interaktywną. SalesWizard CRM polecam moim Klientom aby poprawić wyniki moich kampanii! 😄

Kto może zostać Partnerem Polecającym SalesWizard CRM?

Każdy! Niezależnie czy prowadzisz firmę, czy pracujesz na etacie, możesz polecać SalesWizard swoim znajomym i otrzymywać stałą prowizję. Jeżeli oferujesz usługi lub produkty, które są zbieżne z naszą usługę, może być łatwiej dotrzeć Ci do potencjalnych klientów. Dlatego Program Partnerski szczególnie rekomendujemy poniższym grupom biznesowym.

Branża kreatywna i marketingowa

Prowadzisz agencję interaktywną, prowadzisz kampanie marketingowe, obsługujesz profile społecznościowe swoich klientów, możesz zwiększyć swoje zarobki dzięki poleceniom SalesWizard CRM.

Twórcy stron internetowych

Jesteś freelancerem, tworzysz strony www i sklepy online na zlecenie. Połącz tworzone strony www z systemem CRM, poleć system i zgarnij dodatkową prowizję.

Trenerzy biznesu i szkoleniowcy

Szkolisz firmy z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji? Twoi klienci potrzebują narzędzi IT aby wdrażać zmiany. Wykorzystaj SalesWizard CRM i inne narzędzia 4B Systems aby poprawiać wyniki Twoich klientów.

YouTuberzy i kanały video

Jeżeli prowadzisz kanał YouTube o tematyce biznesowej lub recenzujesz narzędzia IT, możesz polecać SalesWizard CRM i inne nasze produkty.

Jak polecać SalesWizard CRM?

W zależności od branży w jakiej pracujesz, Twoich umiejętności i wiedzy, możesz wybrać różne ścieżki polecenia SalesWizard CRM. Możesz skupić się wyłącznie na polecaniu klientów poprzez link partnerski, który wygenerujesz w Panelu Subskrypcyjnym usługi. Możesz także zostać naszym Partnerem Wdrożeniowym i Merytorycznym aby uzyskać dodatkowe kompetencje i wyższą prowizję. Przeczytaj poniższe informacje aby dowiedzieć się więcej.

Korzystaj z linków partnerskich

Po prostu polecasz klientów wykorzystując Twoje linki polecające, które odnajdziesz w Panelu Subskrypcji Usług 4B Systems. Nic więcej nie musisz robić. Prowizję otrzymasz od każdej płatności subskrypcyjnej poleconego klienta. 

Jak działa polecenie SalesWizard CRM?

Zostań Partnerem Wdrożeniowym i Merytorycznym SalesWizard CRM

Jeżeli chcesz bardziej zaangażować się we współpracę z SalesWizard, możesz zostać naszym Partnerem, pomagając nam wdrażać system CRM u Twoich klientów. Dzięki temu uzyskasz wyższą prowizję.

Korzyści ze współpracy jako Partner

Masz pytania? Chcesz dołączyć do Programu Partnerskiego?

Jeżeli chcesz polecać SalesWizard CRM, a nadal nie wiesz jak zacząć, skontaktuj się z nami. Razem przeprowadzimy digitalizację firm!

Program Partnerski SalesWizard CRM

Jeżeli pracujesz w branży kreatywnej, IT, szkolisz firmy, jesteś trenerem biznesu, wdrażasz narzędzia IT u swoich klientów, budujesz strony internetowe lub prowadzisz kampanie marketingowe, zostań naszym Partnerem. Uzyskuj wysokie prowizje za polecenie klientów i pozyskuj klientów dzięki współpracy z nami.

Dlaczego warto polecać SalesWizard CRM i inne produkty i usługi 4B Systems?

Jeżeli pracujesz w segmencie B2B, możesz rozszerzyć swój zakres świadczonych usług o IT. Nie musisz być ekspertem w tej dziedzinie, ponieważ to my pomożemy CI wdrożyć odpowiednie narzędzia u Twoich klientów. Dzięki temu możesz skupić się na obsłudze swoich klientów, dostarczając im gotowe rozwiązania. Dzięki temu nie tylko stajesz się bardziej konkurencyjny ale również zarabiasz dodatkowe pieniądze.

Jakie inne usługi 4B Systems mogę polecać moim znajomym?

4B Systems to software house. Produkujemy platformy SaaS oraz oprogramowanie dedykowane na zlecenie naszych Klientów. Będą to m.in. aplikacje webowe, takie jak CRM, platformy B2B, B2C, sklepy internetowe, systemy zamówień online, platformy e-learningowe czy onboardingowe. Posiadamy również kilka platform typu SaaS, takie jak SalesWizard CRM, LegallyCRM, SolarCRM, MLMseed, Foodeliver, czy Bookable. Wszystkie nasze produkty są sparametryzowane podkonkretne branże i oczekiwania. Jeżeli chcesz omówić wdrożenie naszych narzędzi u Twojego klienta, umów się na rozmowę.

Jakim firmom mogę polecać system CRM?

Z systemu CRM korzysta coraz więcej branż, stąd nie musisz ograniczać się do konkretnych typów klientów. W zasadzie w każdej branży, gdzie mamy do czynienia z obsługą klienta, system CRM znajdzie zastosowanie. Niezależnie czy Twoi klienci operują na rynku B2B czy B2C, CRM będzie niezbędnym narzędziem, aby firma mogła się rozwijać i sprostać konkurencji oraz wymogom rynku. Naszymi klientami są tak firmy usługowe, jak i produkcyjne.

Ile mogę zarobić na polecaniu SalesWizard CRM i innych produktów 4B Systems?

Nasz standardowy Klient posiada ok 15 użytkowników w systemie CRM. Zobacz cennik jaką kwotę miesięcznie uzyskujemy za jednego Klienta. Ty możesz otrzymać nawet 20% tej kwoty! W przypadku rozwiązań dedykowanych, programowania na zlecenie, Twoja prowizja może wynieść dużo więcej. Średnia wartość projektu w IT wynosi 150-200 tys. zł netto.

Skąd wiecie, którego klienta poleciłem?

W przypadku linków partnerskich odpowiada za to bardzo prosty mechanizm. Zapisujemy dane osoby polecające przy pierwszej rejestracji nowego Użytkownika w Panelu Subskrypcji Usług 4B Systems. Jeżeli jesteś Partnerem Wdrożeniowym i Merytorycznym, to Ty zgłaszasz nam nowego Klienta i przeprowadzasz jego wdrożenie. Masz wówczas pewność, iż znalazł się w naszej bazie.

Czy uczestnictwo w Programie Partnerskim jest bezpłatne?

Tak! Za uczestnictwo w Programie Partnerskim poleceń SalesWizard CRM i usług 4B Systems nie płacisz.

Jakie są warunki otrzymania prowizji za polecenie?

Prowizję otrzymasz gdy:

  1. Nowy Klient zarejestrował się z Twojego linka referencyjnego lub przeszedł z Tobą wdrożenie systemu CRM,
  2. Nowy Klient wykupił płatną subskrypcję usługi SalesWizard CRM lub innej usługi 4B Systems.

Jak długo otrzymuję prowizję za usługi subskrypcyjne?

Prowizję otrzymujesz przez rok opłacania przez danego Klienta abonamentu za usługę. 

Aby utrzymać prowizję w kolejnym roku, musisz utrzymać minimalną ilość poleceń. Obecnie ta wartość wynosi 5 poleceń.