Cennik systemu CRM

Cennik systemu CRM w chmurze dla Twojej organizacji

Sprawdź dostępne Plany subskrypcyjne systemu CRM SalesWizard.

Standardowy

69,00 zł netto

za użytkownika miesięcznie

Warunki umowy

Limity

Dostępne moduły

Wersje językowe

Premium

89,00 zł netto

za użytkownika miesięcznie

Warunki umowy

Limity

Dostępne moduły

Wersje językowe

Master

159,00 zł netto

za użytkownika miesięcznie

Warunki umowy

Limity

Dostępne moduły

Dodatkowe moduły

Już wkrótce!

Wersje językowe

Pakiety dodatkowe

Chcesz zwiększyć limity swojego systemu CRM? W każdym planie możesz dokupić dodatkowe pakiety usług.

Pakiet 1000 SMS

350,00 zł netto

Dodatkowy pakiet SMS, do wykorzystania bez limitu czasu.

Pakiet 5000 e-maili

40,00 zł netto

Dodatkowy pakiet e-maili, do wykorzystania bez limitu czasu.

Pakiet 1GB SSD

10,00 zł netto / miesięcznie

Dodatkowy pakiet miejsca na dane w Twoim systemie CRM, płatny miesięcznie.

Nie wiesz jaki Plan wybrać?

Masz pytania? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz uzyskać indywidualną ofertę? Napisz do nas.

Rekomendacje naszych Klientów

Przeczytaj opinie naszych Klientów – firm z branż finansowej, ubezpieczeniowej, odszkodowawczej, prawnej, marketingowej, czy instalacyjnej.

Dołącz do nich! Wypróbuj SalesWizard CRM bez zobowiązań!

5/5

Powód, dla którego wybraliśmy SalesWizard, to generator wzorców pism i umów. Nie tracimy czasu na każdorazowe przygotowywanie standardowych druków umów czy pełnomocnictw. Ponadto jest to narzędzie umożliwiające sprawną kontrolę terminów, co jest niezwykle ważne w naszej działalności.

Konsolia

Kredyty

5/5

System SalesWizard pomógł nam uporządkować lejki sprzedażowe i obsługowe. Dzięki prostym funkcjonalnościom takim jak SMS czy e-mail systemowy, możemy szybko komunikować się z Klientami i delegować zadania. Mamy zapewnioną także aktualizację systemu o nowe moduły.

Tomasz Podgórski

Prezes Zarządu, Polska Grupa Prawna sp. z o.o.

5/5

System SalesWizard pomógł nam uporządkować proces ofertowania i komunikacji z Klientami. Dzięki prostym w obsłudze funkcjonalnością całość procesu sprzedaży i obsługi prowadzimy w jednym miejscu. Żadnych arkuszy kalkulacyjnych! Polecam

Paweł Nierychlewski

Właściciel Instaldom.info

5/5

Dzięki SalesWizard ofertujemy naszych potencjalnych Klientów elektronicznie, z wykorzystaniem funkcjonalności ofertowania online. Klienci mogą zawrzeć umowę elektronicznie, bez użycia papieru. Znacznie przyspieszyliśmy proces realizacji umów.

Mamy.Auto.pl

Wynajem samochodów

5/5

Bardzo przyjazne narzędzie do zarządzania zgłoszeniami otrzymywanymi od Klientów. Zadania proste w obsłudze. W prosty sposób kontroluję terminy.

Izabela Stryjewska

Doradca Klienta w Campter Odszkodowania

5/5

Intuicyjny i ładny interfejs systemu CRM, stałe aktualizacje i bardzo szybki feedback w przypadku trudności – to coś co wyróżnia SalesWizard na rynku oprogramowania CRM. Wykorzystujemy w pełni wszystkie dostępne funkcjonalności.

Evada

Agencja interaktywna

Jak uruchamiamy Twój system CRM?

Zobacz jak szybko możemy uruchomić Twój własny system CRM w chmurze!

 

1.Zarejestruj konta subskrybenta

Utwórz bezpłatne konto subskrybenta usług 4B Systems. Po jego aktywacji uzyskasz dostęp nie tylko do usługi systemu CRM.

2. Wybierz Plan subskrypcji

Po aktywacji konta subskrybenta wybierz usługę SalesWizard CRM i aktywuj wybrany Plan subskrypcji.

3. Wprowadź dane płatnika

Wprowadź dane karty płatniczej do obciążeń cyklicznych. Możesz też wybrać Plan Bezpłatny.

4. Uruchamiamy Twój CRM!

Twój system CRM w chmurze uruchomimy w ciągu 5 minut po opłaceniu usługi.

Zwiększ sprzedaż swoich usług i produktów z SalesWizard CRM

SalesWizard CRM to kompleksowy system zarządzania leadami, lejkami sprzedaży, komunikacją z klientami oraz ofertami. Wypróbuj nasz system CRM bez zobowiązań – możesz zrezygnować w każdej chwili jeżeli nie spełnimy Twoich oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać SalesWizard CRM?

Na rynku znajdziesz wiele rozwiązań CRM dla firm. Rozwiązania bezpłatne, dedykowane lub instalowane na serwerze klienta. Jak wybrać właściwy system CRM dla swojej firmy? Sprawdź co nas wyróżnia!

Wsparcie we wdrożeniu i helpdesk

Jesteśmy świadomi, iż nasi Klienci opierają działalność swoich firm na naszym rozwiązaniu. Zapewniamy wsparcie merytoryczne w dostosowaniu systemu do potrzeb Twojej organizacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w przypadku pytań lub problemów.

Polski zespół programistów

SalesWizard CRM rozwija zespół programistów polskiej firmy 4B Systems. Posiadamy wszelkie niezbędne kompetencje i doświadczenie aby stale rozwijać system CRM dla Twojej organizacji.

Innowacyjność i ciągły rozwój systemu

SalesWizard CRM oparty jest na naszym autorskim silniku, nowoczesnym i intuicyjnym layoucie. Stale doskonalimy dostępne funkcje oraz tworzymy nowe.

Bezpieczeństwo

Stałe backupy danych przechowywanych na serwerach systemu CRM zapewniają najwyższe bezpieczeństwo Twoich danych.

Najczęściej zadawane pytania

Niezależnie czy masz doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi typu CRM, czy też dopiero wybierasz program dla swojej firmy, z pewnością masz do nas pytania. Przeczytaj poniższe odpowiedzi. Możesz też skontaktować się z nami.

Czym jest SalesWizard CRM?

Jest to system CRM w chmurze, do którego wykupujesz miesięczny dostęp online i korzystasz tak długo jak chcesz. Możesz zrezygnować w każdej chwili. Uzyskujesz dostęp do szeregu funkcji, które pomogą zwiększyć produktywność Twoją i Twojej firmy.

Gdzie przechowywane są moje dane?

Przykładamy dużą uwagę do bezpieczeństwa Twoich danych. Znajdują się one na naszych serwerach i są zabezpieczone. Serwery zlokalizowane są w Polsce.

Ile płacę za dostęp do systemu?

Dostęp do SalesWizard wiąże się z wykupieniem licencji abonamentowej. Aktualne ceny plantów subskrypcyjnych znajdziesz w sekcji cennik. Cena miesięczna zależna jest od wykupionego Planu, ilości użytkowników oraz wykorzystanych usług dodatkowych (wysyłki SMS i e-mail).

Czy system SalesWizard może być dostosowany do moich potrzeb?

SalesWizard to uniwersalny system CRM z możliwością personalizacji i dostosowania do potrzeb Twojej firmy i branży. Jeżeli potrzebujesz nowych funkcjonalności, zgłoś się do nas w trakcie użytkowania – sprawdzimy możliwości personalizacji i wykonania dedykowanych modyfikacji.