Cennik systemu CRM w chmurze dla Twojej organizacji

Sprawdź dostępne Plany Subskrypcyjne systemu CRM SalesWizard i wybierz abonament dostosowany do Twoich oczekiwań. Jeżeli chcesz zlecić dedykowane modyfikacje, skontaktuj się z nami.

Wybierz Plan Subskrypcyjny CRM dostosowany do Twoich potrzeb

Gotowe plany subskrypcyjne CRM

Gotowe plany subskrypcyjne CRM

Wybierz jeden z dostępnych planów subskrypcyjnych CRM i korzystaj z gotowego rozwiązania.

Dedykowane modyfikacje CRM

Dedykowane modyfikacje CRM

Jeżeli szukasz dedykowanego rozwiązania CRM, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie. Omówimy Twoje potrzeby i przedstawimy rozwiązanie.

Cennik systemu CRM w chmurze

Bezpłatny

0,00 zł netto

Warunki umowy

Limity

Dostępne moduły

Wersje językowe

Standardowy

69,00 zł netto

za użytkownika miesięcznie

Warunki umowy

Limity

Dostępne moduły

Wersje językowe

Premium

89,00 zł netto

za użytkownika miesięcznie

Warunki umowy

Limity

Dostępne moduły

Wersje językowe

Master

159,00 zł netto

za użytkownika miesięcznie

Warunki umowy

Limity

Dostępne moduły

Dodatkowe moduły

Już wkrótce!

Wersje językowe

Nadal nie wiesz jaki Plan wybrać?

Masz pytania związane z wdrożeniem systemu CRM? Nie wiesz jak zacząć? Nie wiesz czy wybrać rozwiązanie dedykowane czy SaaS? Chcesz uzyskać indywidualną ofertę? Napisz do nas.

CRM rekomendowany przez właścicieli firm i trenerów biznesu

Jak uruchamiamy Twój system CRM?

Zobacz jak szybko możemy uruchomić Twój własny system CRM w chmurze!

1.Zarejestruj konto subskrybenta

Utwórz bezpłatne konto subskrybenta usług 4B Systems. Po jego aktywacji uzyskasz dostęp nie tylko do usługi systemu CRM.

2. Wybierz Plan subskrypcji

Po aktywacji konta subskrybenta wybierz usługę SalesWizard CRM i aktywuj wybrany Plan subskrypcji.

3. Wprowadź dane płatnika

Wprowadź dane karty płatniczej do obciążeń cyklicznych. Możesz też wybrać Plan Bezpłatny.

4. Uruchamiamy Twój CRM!

Twój system CRM w chmurze uruchomimy w ciągu 5 minut po opłaceniu usługi.

Zwiększ sprzedaż swoich usług i produktów z SalesWizard CRM!

SalesWizard CRM to kompleksowy system zarządzania leadami, lejkami sprzedaży, komunikacją z klientami oraz ofertami. Wypróbuj nasz system CRM bez zobowiązań – możesz zrezygnować w każdej chwili jeżeli nie spełnimy Twoich oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać SalesWizard CRM?

Na rynku znajdziesz wiele rozwiązań CRM dla firm. Rozwiązania bezpłatne, dedykowane lub instalowane na serwerze klienta. Jak wybrać właściwy system CRM dla swojej firmy? Sprawdź co nas wyróżnia!

Wsparcie we wdrożeniu CRM

Jesteśmy świadomi, iż nasi Klienci opierają działalność swoich firm na naszym rozwiązaniu CRM. Zapewniamy wsparcie merytoryczne w dostosowaniu systemu do potrzeb Twojej organizacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w przypadku pytań lub problemów. Świadczymy usługi wdrożeniowe i helpdesk.

Polski zespół programistów

SalesWizard CRM rozwija zespół programistów polskiego software house’u 4B Systems. Posiadamy wszelkie niezbędne kompetencje i doświadczenie aby stale rozwijać system CRM dla Twojej organizacji.

Innowacyjność i ciągły rozwój systemu

SalesWizard CRM oparty jest na naszym autorskim silniku, nowoczesnym i intuicyjnym layoucie. Stale doskonalimy dostępne funkcje oraz tworzymy nowe.

Bezpieczeństwo

Stałe backupy danych przechowywanych na serwerach systemu CRM zapewniają najwyższe bezpieczeństwo Twoich danych.

Jak wdrożyć CRM w firmie?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak wdrożyć CRM w swojej firmie, zobacz poniższy webinar.

Dowiedz się więcej jak:

Pytania dotyczące cennika CRM

Niezależnie czy masz doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi typu CRM, czy też dopiero wybierasz program dla swojej firmy, z pewnością masz do nas pytania. Przeczytaj poniższe odpowiedzi. Możesz też skontaktować się z nami.

Czym jest SalesWizard CRM ?

Jest to system CRM w chmurze, do którego wykupujesz miesięczny dostęp online i korzystasz tak długo jak chcesz. Możesz zrezygnować w każdej chwili. Uzyskujesz dostęp do szeregu funkcji, które pomogą zwiększyć produktywność Twoją i Twojej firmy.

Gdzie przechowywane są moje dane?

Przykładamy dużą uwagę do bezpieczeństwa Twoich danych. Znajdują się one na naszych serwerach i są zabezpieczone. Serwery zlokalizowane są w Polsce.

Ile płacę za dostęp do systemu?

Dostęp do SalesWizard wiąże się z wykupieniem licencji abonamentowej. Aktualne ceny plantów subskrypcyjnych znajdziesz w sekcji cennik. Cena miesięczna zależna jest od wykupionego Planu, ilości użytkowników oraz wykorzystanych usług dodatkowych (wysyłki SMS i e-mail).

Czy system SalesWizard może być dostosowany do moich potrzeb?

SalesWizard to uniwersalny system CRM z możliwością personalizacji i dostosowania do potrzeb Twojej firmy i branży. Jeżeli potrzebujesz nowych funkcjonalności, zgłoś się do nas w trakcie użytkowania – sprawdzimy możliwości personalizacji i wykonania dedykowanych modyfikacji.

Jak wybrać najlepszy system CRM dla swojej firmy?

Przy wyborze odpowiedniego systemu CRM dla firmy niezwykle istotne jest uwzględnienie cennika systemu CRM. Ważne jest odpowiednie dostosowanie pakietu do potrzeb firmy oraz określenie, jakie funkcjonalności są niezbędne do efektywnego zarządzania relacjami z klientami.

Warto również poznać ofertę systemu CRM, aby wybrać najbardziej funkcjonalny pakiet, który spełni oczekiwania i potrzeby firmy.

Potrzeby użytkowników również powinny być brane pod uwagę podczas wyboru systemu CRM. Liczba użytkowników wpływa na wybór pakietu oraz proces wdrożenia, dlatego istotne jest przemyślane podejście do tego zagadnienia.

Czy warto inwestować w system CRM?

Inwestycja w system CRM może przynieść wiele korzyści w firmie. Oprócz zwiększenia efektywności obsługi klienta, system CRM umożliwia lepsze wykorzystanie szans sprzedażowych poprzez lepsze zrozumienie potrzeb klienta oraz dostosowanie oferty do nich.

Możliwości usprawnienia obsługi klienta dzięki systemowi CRM są wielorakie. Dzięki zbieraniu danych na temat klientów oraz raportowaniu i analizie danych sprzedażowych, możliwe jest lepsze zaspokojenie potrzeb klienta oraz dostosowanie oferty do jego oczekiwań.

Raportowanie i analiza danych sprzedażowych mają istotne znaczenie dla firmy, ponieważ pozwala to na śledzenie wyników sprzedażowych oraz dostosowanie strategii sprzedażowej do aktualnych potrzeb rynku. W tym procesie system CRM odgrywa kluczową rolę.

 

Czy możliwe jest zlecenie dodatkowych modyfikacji w systemie CRM?

W SalesWizard CRM przykładamy szczególną wagę do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Jeżeli poszukujesz unikalnej funkcji, możesz zlecić jej wykonanie w ramach płatnych modyfikacji lub poczekać na funkcje, które planujemy (tutaj odnajdziesz plan rozwoju aplikacji na kolejne miesiące).