Podpis elektroniczny w systemie CRM

Wykorzystaj możliwości podpisu elektronicznego aby szybciej zawierać umowy, podpisywać formularze i inne dokumenty. Sprawdź podpis elektroniczny zintegrowany z systemem CRM i oszczędzaj czas na obsłudze umowy.

Wykorzystaj podpis elektroniczny aby przyspieszyć zawieranie umów.

Podpis elektroniczny to obecnie standard w relacjach B2B. Pojawia się coraz częściej również w relacjach B2C. Upowszechnienie usług cyfrowych administracji państwowej (ePUAP) wpływa także na popularyzacje komercyjnych podpisów elektronicznych na rynku konsumenckim. Podpisywanie umów elektronicznie skraca czas sprzedaży, pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie, wydrukowanie, wysyłkę i archiwizację umów. Wykorzystaj potencjał podpisu elektronicznego zintegrowanego z Twoją platformą CRM!

Funkcje podpisu elektronicznego w SalesWizard CRM

SalesWizard CRM jest zintegrowany z podpisem elektronicznym Autenti. Zobacz w jaki sposób wykorzystasz ten podpis elektroniczny w swoim systemie CRM.

Podpisywanie umów w CRM

Podpisuj umowy wygenerowane w systemie CRM. Wysyłaj umowy niezależnie jako dokument do podpisu lub w procesie ofertowania online.

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki wdrożeniu podpisu elektronicznego Autenti w swojej firmie.

Podpisywanie dokumentów w CRM

Podpis elektroniczny Autenti wykorzystasz nie tylko do podpisu umów. Do swoich klientów możesz wysyłać także inne dokumenty wygenerowane w CRM, takie jak oświadczenia, ankiety, pełnomocnictwa. Akceptację dokumentu poświadczysz podpisem elektronicznym Autenti.

Automatyzacja podpisu elektronicznego

Zautomatyzuj cały proces ofertowania i podpisywania umów w SalesWizard CRM. Umowę do podpisu wygenerujesz w module Generatora umów i dokumentów, a umowę prześlesz automatycznie po akceptacji oferty przez klienta.

Read more

Zobacz jak wykorzystać podpis elektroniczny w CRM

Wykorzystaj podpis elektroniczny Autenti do szybszej finalizacji sprzedaży, w procesie ofertowania online, generowania zamówień. Więcej naszych instruktaży wideo odnajdziesz na kanale YouTube.com. Zapraszamy!

Wciąż tworzymy nowe funkcjonalności!

Jeżeli nie odnalazłeś funkcjonalności niezbędnych w Twojej organizacji, zobacz naszą Road Mapę rozwoju aplikacji.

Podpis elektroniczny w systemie CRM. Przyspiesz czas zawierania umowy

SalesWizard CRM jest zintegrowany z platformą podpisu elektronicznego Autenti. Możesz wykorzystać swój podpis elektroniczny w procesie ofertowania i podpisywania dokumentów wprost z poziomu systemu CRM. Przeczytaj najczęstsze pytania naszych Klientów związane z podpisem elektronicznym.

Co to jest podpis elektroniczny?

Podpis elektroniczny to sposób na prawnie ważne złożenie oświadczenia woli za pomocą elektronicznego podpisu. Autenti classic, oferowany przez Autenti, jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów na korzystanie z podpisu elektronicznego.

W jaki sposób użyć podpisu elektronicznego? Dzięki Autenti możesz w łatwy sposób podpisywać dokumenty online, co sprawia, że jego wykorzystanie w pracy zdalnej jest niezwykle wygodne.

Czym różni się podpis elektroniczny od podpisu kwalifikowanego?

Podpis kwalifikowany, tak jak oferowany przez Autenti, posiada kwalifikowany certyfikat podpisu elektronicznego, co pozwala mu na równą moc prawną jak podpis własnoręczny.

Jak uzyskać kwalifikowany podpis elektroniczny?

Procedura uzyskania podpisu kwalifikowanego z platformy Autenti jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy znaleźć autentykator oraz złożyć wniosek, a następnie dokonać wideoweryfikacji tożsamości. A certyfikat kwalifikowany, który wykorzystuje Autenti, jest gwarancją bezpieczeństwa i autentyczności.

Możesz umówić się na rozmowę z konsultantem Autenti aby wdrożyć podpis elektronicnzy w swojej firmie.

Jakie są różnice pomiędzy podpisem elektronicznym a podpisem kwalifikowanym?

Dlaczego podpis kwalifikowany jest równoważny podpisowi własnoręcznemu? Kwalifikowany certyfikat podpisu elektronicznego posiada taką samą moc prawną jak podpis własnoręczny, co czyni go równie ważnym w świetle prawa.

W jaki sposób wykorzystać podpis elektroniczny w ramach europejskiego rozporządzenia eIDAS?

Autenti oferuje kwalifikowany podpis elektroniczny zgodny z regulacjami eIDAS, co sprawia, że jego wykorzystanie jest zgodne z unijnymi przepisami.

Co jest potrzebne aby korzystać z podpisu elektronicznego Autenti?

Integracja podpisu elektronicznego Autenti z systemem CRM SalesWizard wymaga wykupienia usługi API u operatora podpisu elektronicznego. Musisz posiadać również pakiet podpisów do wykorzystania. Usługę podpisu oferuje bezpośrednio Autenti. SalesWizard integruję usługę w ramach systemy CRM.

Jaki jest koszt podpisu elektronicznego Autenti?

4B Systems nie oferuje podpisu elektronicznego. Aby poznać ofertę Autenti, skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą lub otwórz bezpłatne konto.

Czy mogę wykorzystać inny podpis elektroniczny?

SalesWizard zintegrowany jest wyłącznie z Autenti. Jeżeli chcesz skorzystać z innych platform podpisu elektronicznego, np. Pergamin, DocuSign – zapytaj o modyfikację systemu.

Jak działa podpis elektroniczny w systemie SalesWizard?

Podpis elektroniczny wykorzystywany jest. w procesie ofertowania potencjalnego klienta. Użytkownik systemu generując ofertę może załączyć do niej wygenerowaną umowę oraz włączyć podpis elektroniczny. Klient akceptuje umowę z poziomu strony www oferty. Po akceptacji umowy przekierowywany jest do aplikacji podpisu elektronicznego, gdzie składa podpis, autoryzowany własnym mailem i (opcjonalnie) jednorazowym kodem SMS.

Czy podpis elektroniczny jest wiążący prawnie?

Umowy podpisane elektronicznie z użyciem podpisu Autenti są respektowane prawnie. Oceny prawnej ważności zawartych umów oceniały również polskie sądy powszechne, uznając Autenti za wiarygodnego dostawcę podpisu elektronicznego.