Nasza siedziba

4B Systems

al. Solidarności 117/207

00-140 Warszawa

NIP: 5751887093

Telefon

Wyślij nam wiadomość

Masz pytania? Skontaktuj się!  Kto wdraża system SalesWizard u naszych Klientów?

  Poznaj naszych ekspertów, którzy pomogą Ci wdrożyć oprogramowanie CRM w Twojej firmie, ułożą Twoje lejki obsługi (sprzedaży, reklamacji, obsługi), Twoje procesy, zdigitalizują najważniejsze zadania w firmie, wprowadzą automatyzacje. 

  Tomasz Socha

  Tomasz Socha

  CEO 4BSystems.pl

  Grzegorz Rzepka

  Grzegorz Rzepka

  Key Account Manager

  Izabela Stryjewska

  Izabela Stryjewska

  IT Implementations
  Consultant

  Najczęstsze pytania dotyczące SalesWizard CRM

  Poniżej przeczytasz najczęstsze pytania zadawane nam przez Klientów, dotyczące oprogramowania SalesWizard CRM, kosztów wdrożenia systemu CRM w firmie, modyfikacji oprogramowania i warunków współpracy. Jeżeli nie odnalazłeś odpowiedzi na istotne dla Ciebie pytania, skontaktuj się z nami.

  Nie wiem od czego zacząć i jak przeprowadzić wdrożenie systemu CRM

  Nie martw się! To nasza rola aby pomóc Ci przejść proces digitalizacji firmy bez większych trudności. Nasz zespół wdrożeniowy pomoże Ci określić potrzeby firmy, omówi procesy jakie obecnie realizujesz, i które możesz zdigitalizować. Sprawdzimy również wariant licencji, który najbardziej będzie przystawał do Twojej organizacji. Więcej na temat wdrożenia CRM w firmie dowiesz się na tej stronie. Możesz także umówić się z nami na niezobowiązującą konsultację.

  Czy ktoś pomoże mi we wdrożeniu systemu CRM w mojej firmie?

  Oczywiście! Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy we wdrożeniu oprogramowania CRM, możesz na nas liczyć. Dedykowany opiekun SalesWizard pomoże Ci przejść wszystkie niezbędne punkty skutecznego wdrożenia CRM w firmie.

  Ile kosztuje wdrożenie systemu CRM?

  Cennik systemu SalesWizard CRM jest uzależniony od pakietu dostępnych modułów i liczby użytkowników, dla których chcesz uruchomić system. Na tej stronie znajdziesz cennik CRM. Całkowity koszt wdrożenia systemu zależy również od rodzaju licencji, na którą się zdecydujesz, modyfikacji systemu, które zlecisz. Tutaj przeczytasz więcej o wdrożeniu CRM w firmie

  Jakie funkcjonalności posiada SalesWizard CRM?

  Zapraszamy na stronę Funkcjonalności CRM, gdzie odnajdziesz pełny spis dostępnych modułów, wraz z odnośnikami do szczegółowego opisu poszczególnych modułów. Zapraszamy również na nasz kanał na YouTube.com, gdzie odnajdziesz wiele materiałów wideo przedstawiających onboarding w systemie CRM oraz jego funkcjonalności.

  Czy mogę zlecić dodatkowe modyfikacje CRM na potrzeby mojej firmy?

  Jeżeli potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności w SalesWizard CRM, możesz poczekać na kolejne aktualizacje. Plan rozwoju aplikacji publikujemy na stronie mapy rozwoju aplikacji. Możesz również zlecić płatne modyfikacje CRM, jeżeli oczekiwanych przez Ciebie funkcji nie ma na naszej mapie drogowej.

  Czy mogę polecać SalesWizard moim znajomym?

  Oczywiście, możesz dołączyć do naszych Partnerów – wdrożeniowych lub polecających. Otrzymasz prowizję za polecenie każdego Klienta, który zakupi u nas abonament. Więcej dowiesz się na stronie Program Partnerski.

  Jak mogę uruchomić wersję testową oprogramowania?

  Kliknij przycisk „Wypróbuj za darmo” w menu aby przejść do strony rejestracji usługi. Usługę uruchomisz całkowicie bezpłatnie. Aby przetestować system nie musisz podawać danych własnej karty płatniczej.