Zwiększ o 30% skuteczność sprzedaży z SalesWizard CRM!

Wykorzystuj SalesWizard do obsługi swoich kontaktów aby zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług. Wysyłaj oferty online i podpisuj umowy elektronicznie. Nie zwlekaj dłużej i wypróbuj bezpłatnie już teraz!

Funkcjonalności systemu CRM w chmurze

Poznaj najlepsze funkcjonalności, które podniosą Twoją organizację na nowy poziom!

Zarządzanie leadami i lejkami obsługi

W SalesWizard CRM możesz samodzielnie tworzyć lejki obsługi oraz statusy lejków. Zarządzaj potencjalnymi klientami, przypisując ich do odpowiednich lejków, nadawaj im statusy, kontroluj opóźnienia. Wszystkie kontakty możesz wyświetlić w intuicyjnej tablicy kanban. Lejki możesz wykorzystywać nie tylko do sprzedaży, ale także w procesie reklamacji, zgłaszania incydentów RODO, czy realizacji usług.  

Ofertowanie online

Moduł ofertowania online pomoże Ci ustandaryzować cały proces obsługi potencjalnych klientów w zakresie wysyłanych im ofert. Ustandaryzowana strona www oferty, podpis elektroniczny, generator umów pomogą Ci zwiększyć sprzedaż Twojej organizacji.

Obsługa zamówień

Twórz zamówienia wprost z Koszyka lub konwertuj zaakceptowane i podpisane Oferty na zamówienia. Twórz płatności (gotówka, przelew, raty, zaliczki), naliczaj prowizje i punkty lojalnościowe.

Podpis elektroniczny w systemie CRM

SalesWizard CRM umożliwia Ci integrację z podpisem elektronicznym Autenti. Wykorzystując podpis elektroniczny możesz zawierać umowy z Twoimi klientami zdalnie, bez użycia papieru. Moduł ofertowania pozwoli Ci także śledzić statystyki otwarć ofert. 

Generator wzorców umów i dokumentów

Wszystkie dane z Karty Klienta oraz Ankiet możesz zapisywać jako tzw. krótkie kody (short kody) aby wykorzystać je do generowania wzorców umów oraz dokumentów. Dzięki dokumentom generowanym w PDF zaoszczędzisz cenny czas Twojego zespołu aby skupić się na rzeczach najważniejszych.

Sklep wewnętrzny

W wewnętrznym sklepie systemu CRM możesz definiować własne produkty i usługi, określać ich parametry i atrybuty, dodawać zdjęcia, określać ceny i rabaty. Możesz zmieniać stan magazynowy swojego sklepu. Wszystkie produkty i usługi, które utworzysz w sklepie możesz grupować w kategorie i podkategorie. Sklep wewnętrzny systemu CRM służy w procesie ofertowania i generowania umów z klientami.

Dokumenty w systemie CRM

Możesz przechowywać w SalesWizard wszystkie istotne dokumenty dotyczące procesów realizowanych przez Twoją organizację.

Komunikacja e-mail i SMS

Wysyłka i odbiór e-maili w systemie znacznie ułatwi komunikacje z potencjalnymi i aktualnymi klientami. Dzięki wzorcom e-maili możesz znacznie skrócić czas na przygotowanie standardowych i powtarzalnych odpowiedzi. Przechowywanie wszystkich wiadomości w systemie SalesWizard pozwoli Ci szybko odnaleźć najważniejsze informacje.

Zadania i notatki

W SalesWizard możesz odnotować każdą czynność wykonaną w związku ze sprawę Twojego klienta lub potencjalnego klienta. Sam tworzysz rodzaje notatek i zadań, z których możesz tworzyć statystyki wykonanych czynności. Dla tworzonych typów zadań możesz również żądać raportów wykonania lub niewykonania.

Wiele wątków z jednym klientem

Przygotowaliśmy system wątków, które możesz przypisywać do różnych lejków obsługi i statusów. Dzięki temu rozdzielisz wykonywane procesy z jednym klientem na różnych użytkowników systemu CRM.

Kalendarz

Wszystkie zadania w systemie możesz zwizualizować na kalendarzu systemowym. łatwo wysortujesz zadania swoje i użytkowników systemu.

Czat wewnętrzny

Możesz komunikować się wewnętrznie ze swoimi użytkownikami dzięki czatowi wewnętrznemu.

Integracje formularzy z CRM

łatwo zintegrujesz własną stronę www z systemem CRM. Dzięki temu zgłoszenia od potencjalnych klientów wpłyną wprost do Twojego systemu. Wtyczka WordPress oraz dedykowana dla HTML pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Jeżeli prowadzisz kampanię na Facebook’u lub z formularzami Google Ads, również możesz zintegrować te najpopularniejsze usługi z SalesWizard CRM!

To nie wszystko! Wciąż tworzymy nowe funkcjonalności!

Jeżeli nie odnalazłeś funkcjonalności niezbędnych w Twojej organizacji, zobacz naszą Road Mapę rozwoju aplikacji.

30% wzrost skuteczności w domykaniu sprzedaży! 🚀

Sprawdź to!

Pomożemy w digitalizacji Twojej firmy!

Pozyskuj więcej leadów, domykaj więcej sprzedaży dzięki SalesWizard CRM!

Twoja konkurencja wykorzystuje nowoczesne narzędzia cloud’owe, prowadzi skuteczne kampanie marketingowe i sprzedaje więcej? Ty też tak możesz!

Wypróbuj SalesWizard CRM i sprawdź jak szybko możesz dogonić konkurencję. Pozyskiwanie kontaktów wprost do systemu CRM, sprawna obsługa leada, ustandaryzowane ofertowanie i uproszczenie procedury zawierania umowy dzięki podpisowi elektronicznemu zwiększą ilość domykanych sprzedaży o 30%!