Road Mapa rozwoju aplikacji CRM

Nasz zespół programistów stale pracuje nad rozwojem aplikacji SalesWizard CRM. Sprawdź co planujemy!

Kampanie marketingowe: SMS

Przesyłaj wiadomości SMS do Twoich Kontaktów z bazy systemu w oparciu o zastosowane filtry (status Kontaktu, tagi, przypisany Lejek czy status lejka). 

Integracja z Google Calendar

Podłącz swoje konto Google Calendar do systemu. Synchronizuj zadania systemowe ze swoim kalendarzem na telefonie.

Wtyczka SalesWizard Chatbot

Korzystaj z czatbota zintegrowanego ze swoją stroną www w HTML i WordPress, włączaj komunikację AI z wykorzystaniem OpenAI. 

SalesWizard Online Shop

Sklep online w infrastrukturze SalesWizard CRM. Możesz wystawić swoje produkty i usługi dostępne w CRM na platformę sklepu online oraz przyjmować zamówienia i płatności.

Kalendarz umawiania wizyt

Widget pozwalający na umówienie wizyty/spotkania potencjalnego klienta z użytkownikiem systemu CRM.

Integracja z Facebook Messenger

Integrujemy kolejny popularny komunikator internetowy Facebook Messenger, abyś mógł/mogła przyjmować zapytania do CRM z użyciem kolejnego kanału komunikacji społecznościowej. Podłączaj chatboty AI do kolejnego kanału!

Moduły powstające we współpracy z Partnerami Merytorycznymi

SalesWizard CRM rozwijamy także przy wsparciu ekspertów z danej branży – szkoleniowców, trenerów biznesu, praktyków sprzedaży, profesjonalnych negocjatorów. Poniżej bliżej poznasz nasze plany na nowe moduły w SalesWizard, nad którymi praca już trwa!

Masz pomysł na integracje? Chcesz zgłosić swoje oczekiwania?

Rozwój aplikacji SalesWizard. Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęstsze pytania naszych Klientów związane z rozwojem aplikacji SalesWizard CRM.

Czy mogę zlecić własne modyfikacje systemu SalesWizard?

Jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem funkcjonalności w swoim systemie SalesWizard, możesz zlecić płatną modyfikację, która zostanie wykonana zgodnie z harmonogramem. Pamiętaj, że nie wykonujemy unikalnych funkcjonalności – wszystkie funkcje zostaną udostępnione wszystkim naszym Klientom i Użytkownikom systemu SalesWizard.

Czy poza opisanymi w Road Mapie pracami planujecie inne funkcje?

Tak, praca nad projektem trwa ciągle. Powyższa Road Mapa nie uwzględnia bieżących prac konserwacyjnych, modernizacji i poprawy istniejących funkcjonalności, a także dodawania pomniejszych funkcji, których potrzebę zgłosili nasi Klienci.

Jestem profesjonalistą w swojej branży. Chciałbym pomóc w rozwoju funkcjonalności SalesWizard

Jeżeli jesteś profesjonalistą i zajmujesz się konkretną dziedziną biznesu, możesz zostać naszym Partnerem Merytorycznym i pomóc nam w rozwoju aplikacji CRM. Dołącz do naszego Programu Partnerskiego. Dzięki naszym Partnerom Merytorycznym powstają takie moduły jak Negocjacje.