BlogAktualności z SalesWizard CRMBranża instalacyjna pracuje w systemie CRM Saleswizard.pl

Branża instalacyjna pracuje w systemie CRM Saleswizard.pl

Kolejna firma z branży OZE pracuje w systemie SalesWizard.pl!

Od lipca 2022 Oze-Centrum wykorzystuje SalesWizard CRM do obsługi swoich Klientów, zwiększając tym skuteczność sprzedaży. Wysyła oferty online oraz w najbliższym czasie planuje podpisywać umowy elektronicznie z wykorzystaniem integracji podpisu elektronicznego Autenti.

Oze-Centrum to marka zrzeszająca kilkanaście firm z całej Polski, które mają w swojej ofercie pompy ciepła (Mitsubishi, Nibe, Stiebel Eltron, Toshiba, Hyundai, Samsung oraz Panasonic), instalacje fotowoltaiczne (PV) oraz klimatyzacje.

Sebastian Berłowski, prezes zarządu Oze-Centrum: „Efektywność naszej pracy zdecydowanie zwiększyła się dzięki innowacyjnym funkcjonalnościom SaleWizard CRM. Obecnie ofertujemy on-line, zarządzamy leadami i lejkami obsługi, sprawnie delegujemy zadania oraz komunikujemy się z klientem poprzez system CRM, co przekłada się na przyspieszenie procesu zawierania umów i realizacje instalacji.”.

Tomasz Socha, prezes zarządu 4B Systems: „Kolejne wdrożenie w branży OZE za nami. Po bezpłatnym okresie próbnym pozostaje z nami 95% Klientów, m.in. z branży instalacyjnej, tak jak Oze-Centrum. Nasi Klienci deklarują wzrost sprzedaży o 30%, od czasu dołączenia do grona użytkowników SalesWizard.”

Redaktor SalesWizard.pl, specjalistka produktów CRM - LegallyCRM.pl, SolarCRM.pl, MLMseed.pl i SalesWizard.pl