Zadania i notatki

Planuj i zlecaj zadania. Raportuj ich wykonanie. Notuj postępy pracy w Notatkach. Sprawdź jak działa organizacja pracy w SalesWizard CRM! 

Proste zarządzenie zadaniami to klucz do sukcesu Twojej organizacji

Zarządzenie organizacją, a także procesami takimi jak sprzedaż, reklamacje, serwisy, wymaga zlecania zadań i kontroli ich wykonania. SalesWizard CRM umożliwi Ci tworzenie prostych w zarządzaniu zadań, generowanie przypomnień SMS i e-mail przypominających o ich wykonaniu, a także wprowadzenie raportów i notatek.

Jak spersonalizować zadania?

Zobacz jak możesz spersonalizować moduł zadań w SalesWizard.

Personalizacja

Spersonalizuj swój katalog zadań. Nadaj unikalną nazwę zadania ułatwiającą filtrowanie, określ pola dodatkowe zadania, takie jak adres, przypomnienie, żądanie raportów, pole tekstowe.

Przypomnienia i terminy

Ustawiaj przypomnienia do typów zadań (SMS, e-mail), kontroluj opóźnienia w zadaniach (zadania opóźnione i dzisiejsze).

Statystyki i raporty wykonania zadań

Żądaj raportów z wykonania zadań i kontroluj ich treść. Sprawdzaj statystyki, które zadaina zą wykonane, a które nie.

To nie wszystko! Wciąż tworzymy nowe funkcjonalności!

Jeżeli nie odnalazłeś funkcjonalności niezbędnych w Twojej organizacji, zobacz naszą Road Mapę rozwoju aplikacji.

Zlecaj zadania i kontroluj ich wykonanie. Zwiększ produktywność swojej organizacji!

Moduł zadań SalesWizard pozwoli Ci na zlecanie i kontrolę wykonania zadań, powierzonych innym użytkownikom systemu. W prosty sposób sprawdzisz terminy i opóźnienia w wykonywaniu zadań a także sprawdzisz raporty ich wykonania. Przeczytaj poniższe pytania i odpowiedzi dotyczące modułu zadań w SalesWizard CRM.

Czy mogę ustawiać przypomnienia do zadań?

Administrator systemu SalesWizard posiada uprawnienie do definiowania zadań, w tym możliwości ustawiania przypomnień SMS i e-mail o zadaniu. Przypomnienia będą wysyłane w postaci wiadomości SMS na telefon zarejestrowanego użytkownika systemu. Możesz także ustawić wysyłkę przypomnień e-mail o nadchodzącym zadaniu. W każdym zadaniu ustawisz także czas wysyłki przypomnienia.