Obsługa SMS i e-mail w systemie CRM

Wysyłaj i odbieraj wiadomości e-mail w systemie CRM. Wysyłaj wiadomości SMS. Szybko i pewnie.

Wysyłaj SMSy i e-maile z systemu CRM! Nie trać czasu na powtarzalne treści. Używaj szablonów!

Komunikacja z kontrahentami i klientami jest kluczowa dla sukcesu Twojej firmy. Skróć czas niezbędny do obsługi powtarzalnych procesów dzięki wysyłce wiadomości SMS i e-mail wprost z systemu. Oszczędzaj czas również dzięki wykorzystaniu szablonów SMS – e-mail w powtarzalnych procesach takich jak oferty, reklamacje, umawianie wizyt, konsultacji.

Funkcjonalności modułu wysyłki SMS i e-mail.

Zobacz jakie funkcje oferuje moduł komunikacji i wysyłek SMS oraz e-mail.

Szablony SMS i e-mail

Zdefiniuj własne szablony SMS i e-mail, nazywaj je i stosuj w Wątkach, aby przyspieszyć wysyłkę powtarzalnych wiadomości.

Odbieraj i wysyłaj e-maile

Wiadomości e-mail możesz odbierać i wysyłać z systemu CRM. Wszystkie wiadomości zostaną przyporządkowane do odpowiednich Wątków automatycznie.

Wysyłka masowa SMS i e-mail

Już wkrótce!

Wysyłaj w kolejce masowe wiadomości SMS i e-mail. Uzyskuj wysokie wskaźniki dostarczalności wiadomości.

Statusy wiadomości

Odbieraj statusy dostarczenia bądź niedostarczenia wiadomości SMS lub e-mail aby mieć pewność, że Twój Kontakt otrzymał informacje.

Automatyzuj wysyłki

Już wkrótce!

Wykorzystaj automatyzacje wysyłek SMS i e-mail w zależności od spełnionych warunków (status lejka, czas przebywania w lejku, brak czynności, dodanie użytkownika).

To nie wszystko! Wciąż tworzymy nowe funkcjonalności!

Jeżeli nie odnalazłeś funkcjonalności niezbędnych w Twojej organizacji, zobacz naszą Road Mapę rozwoju aplikacji.

Wysyłaj wiadomości SMS i e-mail z CRM. Zwiększaj produktywność swojej firmy.

Moduł wysyłki SMS i e-mail jest standardowym modułem komunikacji w systemie SalesWizard. Dzięki wysyłce spersonalizowanych maili i SMSów bezpośrednio z systemu, zyskujesz wgląd w całą historię korespondencji z kontrahentami i klientami. Przeczytaj też najczęstsze pytania naszych Klientów dotyczące modułu e-mail i SMS.

Co to są szablony SMS i e-mail?
Są to predefiniowane wiadomości, które jako administrator systemu możesz zdefiniować dla swoich użytkowników. Możesz korzystać z szablonów w momencie gdy chcesz wysłać wiadomość SMS lub e-mail do swojego kontaktu. Użycie szablonu nie wyklucza jego edycji przed wysyłką. Znacznie skraca również czas wykonywania powtarzalnych czynności.
Czy mogę używać krótkich kodów (short codes) w wiadomościach SMS i e-mail?
Możesz wykorzystywać short kody w wiadomościach SMS i e-mail w tworzonych szablonach. Dzięki temu zyskasz czas na powtarzalnych wiadomościach. Możesz kodować dane kontaktowe i adresowe kontaktu oraz użytkowników.
Czy mogę wykorzystać SMSy i e-maile w automatyzacji?

SalesWizard umożliwia wprowadzenie automatyzacji procesu obsługi wątków. Zdefiniowane szablony SMS i e-mail możesz wysyłać po spełnieniu warunków wyzwolenia akcji. Więcej o automatyzacji w SalesWizard przeczytasz tutaj: Automatyzacja w systemie CRM.

Jaki adres e-mail jest wykorzystywany do wysyłek wiadomości?

W zależności od wybranego planu możesz wykorzystać własną domenę e-mail do wysyłki wiadomości lub uniwersalną domenę systemową (np. @mail-saleswizardapp.com). SalesWizard wykorzystuje routing mailowy operatora Mailgun.com.

Czy mogę podłączyć pod system własny adres e-mail?

SalesWizard nie umożliwia podłączenia własnej skrzynki mailowej do systemu CRM. Celem systemu jest obsługa poczty tak przychodzącej jak i wychodzącej, i przypisania jej do odpowiedniego Wątku komunikacyjnego prowadzonego z Kontaktem (np. potencjalnym klientem). Użycie poczty pozasystemowej, imiennej, dla każdego użytkownika systemu uniemożliwi przypisanie odpowiedzi od Kontaktu do odpowiedniego Wątku.

Jaka jest nazwa nadawcy wiadomości SMS?

W zależności od wybranego Planu subskrypcji, Twoja nazwa nadawcy SMS to SalesWizard lub inna, zdefiniowana przez Ciebie nazwa. Nadanie nazwy nadawcy wymaga Twojej zgody wyrażonej w oświadczeniu, które przedstawiamy operatorowi wysyłek – SMSapi.pl. Twoja nazwa nadawcy nie może być dłuższa niż 11 znaków!